Responsive image

Babći-Babchi(Psoralea corylifolia)

 

INDYJSKI OLEJEK DO MASAŻU SKÓRY

     Babći(Babchi) jest rośliną o purpurowych kwiatach, która występuje na obszarze Chin i Indii. W Indiach uważa się, że jest to niezwykle pomocny środek do masowania skóry, ponieważ tutaj po raz pierwszy zastosowano tą roślinę i stwierdzono, że w nasionach znajduje się olejek eteryczny, który zawiera furanokumaryn psoralen. W Polsce Śląsk jest rejonem częstego występowania różnych niedogodności dla naszej skóry, ponieważ występuje tam bardzo duże zanieczyszczenie środowiska, ale są też inne rejony gdzie dużo osób ma te same problemy. Surowcem są nasiona, które stosuje się  zewnętrznie lub wewnętrznie. Olejek babći (Psoralea corylifolia) wmasowywany systematycznie posiada właściwości wygładzające skórę. 

DAWKOWANIE

Smarujemy(masujemy) 2 x dziennie wklepując opuszkami palców ruchami kolistymi do 5 minut.

Przeciwwskazaniem są choroby ostre, otyłość, ciąża i zatrucie organizmu toksynami. W czasie kuracji osoby z nadwrażliwością na światło powinny unikać światła słonecznego, ponieważ może dojść do poparzeń skóry. Inne formy:nasiona,proszek,kapsułki.

Składniki: nasiona sproszkowane Psoralea corylifolia,olej kokosowy.

Inne nazwy: Bakuchi,Bakući,Babć.

 


                 Dieta            tutaj mozesz zamowic           Zobacz opinie o nas

 

Więcej informacji o właściwościach tej rośliny można przeczytać w książkach Bh. Dash:"Ayurvedic Remedies","The Sushruta Samhita". Translated by K. Bhishagratna,M.Tierra: "Planetary Herbology" ,D.Frawley:"Ayurvedic Healing".


Kontakt

Firma "Feng-Luka"
ul. Robotnicza 3,
72-100 Goleniów
Masz Pytania? Zadzwoń:
tel. 91 418 32 99, 501 494 871
tel. kom. 508 35 48 67 (pon-sob. 9-18),
* POMAGAMY WAM OD 1997 ROKU *

Google

Tylko w Jiaogulan.plstat4u
Cookies allow us to offer our services. By using our services, you accept our use of cookies.  Accept  


REGULAMIN       PROMOCJE       DOSTAWA I PŁATNOŚCI      INFOLINIA 508 354 867 (pon-sob. 9-18) lub jiaogulan@jiaogulan.pl