Responsive image

Pau d'arco (Tabebuia impetiginosa)

 

SKARB INKÓW  

NIEPOWTARZALNY ŚRODEK ZIOŁOWY Z BRAZYLII

      Pau d'arco to drzewo, które rośnie wysoko w Andach południowoamerykańskiego lasu deszczowego. Inkowie wykorzystywali właściwości Pau d'arco już przed tysiącami lat. Purpurowe kwiaty, kora, sok i trociny używane są do wyrobu produktów naturalnych. Współcześnie po kilkudziesięciu latach badań nad tym drzewem, a szczególnie nad unikalnymi właściwościami jego kory, przeprowadzonych w obu Amerykach, Europie i Japonii, panuje opinia, że jest to prawdziwy Skarb Inków. Pau d'arco (Tabebuia avellanedae syn. impetiginosa) wewnętrzna strona kory zawiera takie pierwiastki śladowe jak: bar, stront, brom i jod. Zawiera również pewną ilość ksylidyny przypominającej naftochinony, betalapachon i odwodniony lapachon z najbardziej znaczącym lapacholem. Pau d'arco jest nietoksyczne i w małych dawkach można je podawać dzieciom i dorosłym.

WŁAŚCIWOŚCI PROZDROWOTNE*

- pomaga zachować zdrową ścianę naczyń krwionośnych

- przyczynia się do utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi

- przyczynia się do obrony organizmu przed czynnikami zewnętrznymi

- może relaksować psychicznie i fizycznie

DAWKOWANIE

1 gram surowca zalać 1 szklanką wrzącej wody i pozostawić pod przykryciem na 30 minut. Pić 3 x dziennie parząc za każdym razem świeży napar lub 3 gramy proszku(czubatą łyżeczkę) zamieszać w ciepłej wodzie i wypić. Stosowanie naturalnych produktów daje stopniowy ale długotrwały efekt. Przeciwwskazania: produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące, osoby z niedociśnieniem i niedokrwistością oraz nie łączyć go z lekami chemicznymi. Pau d'arco(wewnętrzna strona kory) dostępne jest w formie rozdrobnionej i proszku. Inne formy: tabletki,kapsułki,herbaty,maści,płyny,nalewki.Inne nazwy: Ipe roxo,Lapacho morado,Lapacho rosado,Lapaczo,Taheebo,Tahuari.

 

 

  Dieta     tutaj mozesz zamowic     Zobacz opinie o nas    
 
 
 Więcej informacji o właściwościach tej rośliny można przeczytać w książce D.Frawley,V.Lad:"The Yoga of Herbs" oraz na stronach Wikipedii.
 * właściwości znajdujące się na liście oczekującej EFSA (EFSA - Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności)

Kontakt

Firma "Feng-Luka"
ul. Robotnicza 3,
72-100 Goleniów
Masz Pytania? Zadzwoń:
tel. 91 418 32 99, 501 494 871
tel. kom. 508 35 48 67 (pon-sob. 9-18),
* POMAGAMY WAM OD 1997 ROKU *

Cookies allow us to offer our services. By using our services, you accept our use of cookies.  Accept  


REGULAMIN       PROMOCJE       DOSTAWA      POLITYKA PRYWATNOŚCI      SKLEP NA ALLEGRO      INFOLINIA 508 354 867 (pon-sob. 9-18) lub jiaogulan@jiaogulan.pl