Responsive image

PAU D’ARCO (Tabebuia impetiginosa)

 

SKARB INKÓW  

NIEPOWTARZALNY ŚRODEK ZIOŁOWY Z BRAZYLII

      Pau d'arco to drzewo, które rośnie wysoko w Andach południowoamerykańskiego lasu deszczowego. Inkowie wykorzystywali właściwości Pau d'arco już przed tysiącami lat. Purpurowe kwiaty, kora, sok i trociny używane są do wyrobu produktów naturalnych. Współcześnie po kilkudziesięciu latach badań nad tym drzewem, a szczególnie nad unikalnymi właściwościami jego kory, przeprowadzonych w obu Amerykach, Europie i Japonii, panuje opinia, że jest to prawdziwy Skarb Inków. Pau d'arco (Tabebuia avellanedae syn. impetiginosa) wewnętrzna strona kory zawiera takie pierwiastki śladowe jak: bar, stront, brom i jod. Zawiera również pewną ilość ksylidyny przypominającej naftochinony, betalapachon i odwodniony lapachon z najbardziej znaczącym lapacholem. Pau d'arco jest nietoksyczne i w małych dawkach można je podawać dzieciom i dorosłym.

WŁAŚCIWOŚCI PROZDROWOTNE*

- pomaga zachować zdrową ścianę naczyń krwionośnych

- przyczynia się do utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi

- przyczynia się do obrony organizmu przed czynnikami zewnętrznymi

- może relaksować psychicznie i fizycznie

DAWKOWANIE

1 gram surowca zalać 1 szklanką wrzącej wody i pozostawić pod przykryciem na 30 minut. Pić 3 x dziennie parząc za każdym razem świeży napar lub 3 gramy proszku(czubatą łyżeczkę) zamieszać w ciepłej wodzie i wypić. Stosowanie naturalnych produktów daje stopniowy ale długotrwały efekt. Przeciwwskazania: produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące, osoby z niedociśnieniem i niedokrwistością oraz nie łączyć go z lekami chemicznymi. Pau d'arco(wewnętrzna strona kory) dostępne jest w formie rozdrobnionej i proszku. Inne formy: tabletki,kapsułki,herbaty,maści,płyny,nalewki.Inne nazwy: Ipe roxo,Lapacho morado,Lapacho rosado,Lapaczo,Taheebo,Tahuari.

 

 

                    Dieta            tutaj mozesz zamowic           Zobacz opinie o nas

 
 
 
 Więcej informacji o właściwościach tej rośliny można przeczytać w książce D.Frawley,V.Lad:"The Yoga of Herbs" oraz na stronach https://pl.wikipedia.org/wiki/Lapacho
 * właściwości znajdujące się na liście oczekującej EFSA w marcu 2018'(EFSA - Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności)

Kontakt

Firma "Feng-Luka"
ul. Robotnicza 3,
72-100 Goleniów
Masz Pytania? Zadzwoń:
tel. 91 418 32 99, 501 494 871
tel. kom. 508 35 48 67 (pon-sob. 9-18),
* POMAGAMY WAM OD 1997 ROKU *

Google

Tylko w Jiaogulan.pl
Cookies allow us to offer our services. By using our services, you accept our use of cookies.  Accept  


REGULAMIN       PROMOCJE       DOSTAWA I PŁATNOŚCI      POLITYKA PRYWATNOŚCI      INFOLINIA 508 354 867 (pon-sob. 9-18) lub jiaogulan@jiaogulan.pl