Responsive image

Arjuna (Terminalia arjuna)

 

KORA BOGATA W KOENZYM Q-10

      Arjuna to niezwykle popularna kora z drzewa  wystepująca na terenach Indii, Birmy i Sri Lanki. Drzewo ma około 25 metrów wysokości i rośnie na brzegach rzek lub w pobliżu suchych koryt . Arjuna zawiera aktywne substancje zwane glikozydami trójterpiny takie jak: arjunetozydy I, II, II, IV, arjunina i arjunetyna. Kora jej posiada saponiny,  (przeciwutleniacze takie jak: flawonoidy arjunoniny, ajrunolon, leteilina ), kwas galusowy, oligomeryczna proantocyanidyna, fitosterol oraz bogata jest w minerały takie jak wapń, cynk, magnez i miedź. Kora drzewa Arjuny zawiera też koenzym Q-10. Arjuna może wpływać na układ sercowo-naczyniowy, serce oraz na zdrowie naszej wątroby.   

WŁAŚCIWOŚCI PROZDROWOTNE*

- układ sercowo-naczyniowy

- serce

- może wpływać na zdrowie wątroby. 

DAWKOWANIE

2g proszku (lekko czubata łyżeczka)zamieszać w ciepłej wodzie i wypić. Stosowanie naturalnych produktów daje stopniowy ale długotrwały efekt.

Przeciwwskazaniem do stosowania tego produktu jest otyłość,ciąża i karmienie piersią. Arjuna dostępna jest w formie sproszkowanej z upraw ekologicznych(BIO). Inne formy:tabletki,kapsułki,herbaty. Inne nazwy: Migdałecznik arjuna,Arjun(hindi).

                

 

  Dieta     tutaj mozesz zamowic     Zobacz opinie o nas    

 

 

Więcej informacji o właściwościach tej rośliny można przeczytać w książce D.Frawley,V.Lad:"The Yoga of Herbs" oraz na stronach Wikipedii.

* właściwości znajdujące się na liście oczekującej EFSA (EFSA - Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności)

 


Kontakt

Firma "Feng-Luka"
ul. Robotnicza 3,
72-100 Goleniów
Masz Pytania? Zadzwoń:
tel. 91 418 32 99, 501 494 871
tel. kom. 508 35 48 67 (pon-sob. 9-18),
* POMAGAMY WAM OD 1997 ROKU *

Cookies allow us to offer our services. By using our services, you accept our use of cookies.  Accept  


REGULAMIN       PROMOCJE       DOSTAWA      POLITYKA PRYWATNOŚCI      SKLEP NA ALLEGRO      INFOLINIA 508 354 867 (pon-sob. 9-18) lub jiaogulan@jiaogulan.pl