Responsive image

Arjuna (Terminalia arjuna)

 

KORA BOGATA W KOENZYM Q-10

      Arjuna to niezwykle popularna kora z drzewa  wystepująca na terenach Indii, Birmy i Sri Lanki. Drzewo ma około 25 metrów wysokości i rośnie na brzegach rzek lub w pobliżu suchych koryt . Arjuna zawiera aktywne substancje zwane glikozydami trójterpiny takie jak: arjunetozydy I, II, II, IV, arjunina i arjunetyna. Kora jej posiada saponiny,  (przeciwutleniacze takie jak: flawonoidy arjunoniny, ajrunolon, leteilina ), kwas galusowy, oligomeryczna proantocyanidyna, fitosterol oraz bogata jest w minerały takie jak wapń, cynk, magnez i miedź. Kora drzewa Arjuny zawiera też koenzym Q-10. Arjuna może wpływać na układ sercowo-naczyniowy, serce oraz na zdrowie naszej wątroby.   

WŁAŚCIWOŚCI PROZDROWOTNE*

- układ sercowo-naczyniowy

- serce

- może wpływać na zdrowie wątroby. 

DAWKOWANIE

2g proszku (lekko czubata łyżeczka)zamieszać w ciepłej wodzie i wypić. Stosowanie naturalnych produktów daje stopniowy ale długotrwały efekt.

Przeciwwskazaniem do stosowania tego produktu jest otyłość,ciąża i karmienie piersią. Arjuna dostępna jest w formie sproszkowanej z upraw ekologicznych(BIO). Inne formy:tabletki,kapsułki,herbaty. Inne nazwy: Migdałecznik arjuna,Arjun(hindi).

 

 

                
  Dieta            tutaj mozesz zamowic           Zobacz opinie o nas

 

 

Więcej informacji o właściwościach tej rośliny można przeczytać w książce D.Frawley,V.Lad:"The Yoga of Herbs".

* właściwości znajdujące się na liście oczekującej EFSA w marcu 2018'(EFSA - Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności)

 


Kontakt

Firma "Feng-Luka"
ul. Robotnicza 3,
72-100 Goleniów
Masz Pytania? Zadzwoń:
tel. 91 418 32 99, 501 494 871
tel. kom. 508 35 48 67 (pon-sob. 9-18),
* POMAGAMY WAM OD 1997 ROKU *

Google

Tylko w Jiaogulan.pl
Cookies allow us to offer our services. By using our services, you accept our use of cookies.  Accept  


REGULAMIN       PROMOCJE       DOSTAWA I PŁATNOŚCI      POLITYKA PRYWATNOŚCI      INFOLINIA 508 354 867 (pon-sob. 9-18) lub jiaogulan@jiaogulan.pl