Responsive image

Shatavari (Asparagus racemosus)

 

 

INDYJSKI SZPARAG DLA KOBIET

      Shatavari to roślina z rodziny szparagowatych,która rośnie dziko lub pochodzi z upraw ekologicznych. Można ją spotkać w Nepalu, Sri Lance, Indiach i Himalajach. Rośnie do dwóch metrów wysokości na żwirowych lub skalistych glebach, a jej system korzeniowy jest bardzo rozbudowany. Posiada małe liście wyglądające jak sosnowe igły, drobne białe kwiaty i czarno-fioletowe kuliste jagody. Podstawowe składniki czynne to saponiny steroidowe(shatvaryny) oraz polisacharydy, sterole, flawonoidy i składniki mineralne. Shatavari niweluje stres, korzystnie wpływa na umysł, poprawia jakość snu i łagodzi objawy menopauzy.

WŁAŚCIWOŚCI PROZDROWOTNE*

- ochrona układu nerwowego

- chroni i odmładza męski układ płciowy

- chroni i odmładza żeński układ płciowy:

  składniki aktywne mogą mieć podobny wpływ na hormony żeńskie

- układ sercowo-naczyniowy

- pomaga w utrzymaniu zdrowego trawienia

- pomaga utrzymać dobry komfort przed i po cyklu miesiączkowym

- może wpłynąć korzystnie na żeński i męski układ rozrodczy

- zdrowy umysł i sen

- antystres

 DAWKOWANIE

5g proszku (dwie czubate łyżeczki) zamieszać w ciepłej wodzie i wypić. Stosowanie naturalnych produktów daje stopniowy ale długotrwały efekt. Przeciwwskazania: nie zalecane jest dla kobiet w ciąży, karmiących piersią, osób wychudzonych oraz mających zaparcia. Shatavari dostępne jest w formie sproszkowanej z upraw ekologicznych(BIO). Inne formy: tabletki,kapsułki,herbaty,oleje. Inne nazwy: Satavar,Shatumull,Szparag.

 
                   Dieta            tutaj mozesz zamowic           Zobacz opinie o nas
 


 Więcej informacji o właściwościach tej rośliny można przeczytać w książce D.Frawley,V.Lad:"The Yoga of Herbs" oraz na stronach https://en.wikipedia.org/wiki/Asparagus_racemosus

 

 * właściwości znajdujące się na liście oczekującej EFSA w marcu 2018'(EFSA - Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności).
 
 

Kontakt

Firma "Feng-Luka"
ul. Robotnicza 3,
72-100 Goleniów
Masz Pytania? Zadzwoń:
tel. 91 418 32 99, 501 494 871
tel. kom. 508 35 48 67 (pon-sob. 9-18),
* POMAGAMY WAM OD 1997 ROKU *

Google

Tylko w Jiaogulan.pl
Cookies allow us to offer our services. By using our services, you accept our use of cookies.  Accept  


REGULAMIN       PROMOCJE       DOSTAWA I PŁATNOŚCI      POLITYKA PRYWATNOŚCI      INFOLINIA 508 354 867 (pon-sob. 9-18) lub jiaogulan@jiaogulan.pl