Responsive image

Brahmi (Bacopa monnieri)

 

BACOPA "BOGINI MĄDROŚCI"

        Brahmi to gatunek rośliny z rodziny babkowatych. Występuje naturalnie od strefy umiarkowanej do tropikalnej. Można ją spotkać na bagnistych obszarach Indii, Nepalu, Sri Lanki, Chinach, Pakistanie, a nawet na Tajwanie i Wietnamie. Uprawiana jest też w południowych stanach Stanów Zjednoczonych. W związku z dużą ilością saponin wzbudziła zainteresowanie Ajurwedy.

Brahmi uznawane jest za jeden z najbardziej oryginalnych środków indyjskich. Słowo Brahmi pochodzi z Sanskrytu i oznacza w tym języku Bogini Najwyższej Mądrości. Bacopa od setek lat pomaga w peregrynacjach duchowych człowieka i pozwala na odnajdywanie poszukiwanej mądrości. Pierwsze wzmianki o nim pochodzą sprzed 3 tys. lat.

WŁAŚCIWOŚCI PROZDROWOTNE*


- wzmacnia pamięć
- dla zdrowia pęcherzyka żółciowego

DAWKOWANIE

2g proszku (lekko czubata łyżeczka) zamieszać w ciepłej wodzie i wypić. Stosowanie naturalnych produktów daje stopniowy ale długotrwały efekt. Przeciwwskazaniem jest ciąża,karmienie piersią oraz zatrucie organizmu toksynami. Brahmi dostępne jest w formie sproszkowanej z upraw ekologicznych(BIO). Inne formy: tabletki,kapsułki,herbaty,olej.

 
                   Dieta            tutaj mozesz zamowic           Zobacz opinie o nas

 

Więcej informacji o właściwościach tej rośliny można przeczytać w książce D.Frawley,V.Lad:"The Yoga of Herbs" oraz w internecie na stronie https://en.wikipedia.org/wiki/Bacopa_monnieri 

* właściwości znajdujące się na liście oczekującej EFSA w marcu 2018'(EFSA - Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności) 

 


Kontakt

Firma "Feng-Luka"
ul. Robotnicza 3,
72-100 Goleniów
Masz Pytania? Zadzwoń:
tel. 91 418 32 99, 501 494 871
tel. kom. 508 35 48 67 (pon-sob. 9-18),
* POMAGAMY WAM OD 1997 ROKU *

Google

Tylko w Jiaogulan.pl
Cookies allow us to offer our services. By using our services, you accept our use of cookies.  Accept  


REGULAMIN       PROMOCJE       DOSTAWA I PŁATNOŚCI      POLITYKA PRYWATNOŚCI      INFOLINIA 508 354 867 (pon-sob. 9-18) lub jiaogulan@jiaogulan.pl