Responsive image

Brahmi (Bacopa monnieri)

 

            "BOGINI MĄDROŚCI" (BIO)

       

             Brahmi to gatunek rośliny z rodziny babkowatych. Występuje naturalnie od strefy umiarkowanej do tropikalnej. Można ją spotkać na bagnistych obszarach Indii, Nepalu, Sri Lanki, Chinach, Pakistanie, a nawet na Tajwanie i Wietnamie. Uprawiana jest też w południowych stanach Stanów Zjednoczonych.

W związku z dużą ilością saponin wzbudziła zainteresowanie Ajurwedy. Oprócz saponin steroidowych zwanych też bakozydami występują alkaloidy jak brahmina i herpestyna, fitosterole, flawonoidy i glikozydy triterpenoidowe. Surowcem jest cała roślina uprawiana tradycyjnie lub pozyskiwana z upraw ekologicznych (BIO)*. W Indiach Brahmi można spotkać jako herbaty, papki, kapsułki, oleje spożywcze i do masażu, masło ghee, a nawet  szampony. Dodatkowo z formy mielonej można zrobić olejek sposobem domowym (osobom zainteresowanym podajemy recepturę po zakupie proszku).

Brahmi uznawane jest za jeden z najbardziej oryginalnych środków indyjskich. Słowo Brahmi pochodzi z Sanskrytu i oznacza w tym języku "Bogini Najwyższej Mądrości". Bacopa od setek lat pomaga w peregrynacjach duchowych człowieka i pozwala na odnajdywanie poszukiwanej mądrości. Pierwsze wzmianki o nim pochodzą sprzed 3 tys. lat.

Inne nazwy: Bakopa drobnolistna.

*produkt z rolnictwa ekologicznego BIO (przebadany laboratoryjnie)

 

POLECAMY PRODUKTY DZIKO ROSNĄCE(WILD) ORAZ EKOLOGICZNE(BIO)

 

Masz pytania dotyczące naszego produktu ? Zadzwoń tel. 501494871


ZAPRASZAMY DO SKLEPU


 
  Dieta     tutaj mozesz zamowic     Zobacz opinie o nas    

 

Inne zastosowanie, właściwości odżywcze, działanie, cechy produktu ziołowego, suplementu diety, preparatu naturalnego, herbaty, zioła, dawkowanie, sposób użycia,  jak stosować proszek do jedzenia, mielona roślina, żywność, czysty olej i olejek, napar z proszku, odwar, ekstrakt, cena, gdzie kupić, opinie, substancje i związki czynne, bez konserwantów i sztucznych barwników, Ajurweda i receptury ajurwedyjskie, dla wegan i wegetarian.

Literatura: informacja w dziale "Katalog"  

  


Opinia: Aneta  

 

Typ: Pozytywny

Data dodania: 2018-08-29 o 19:20

Polecam

Zgodność z opisem  
Czas wysyłki  
Obsługa klienta  
Koszt wysyłki 

 


Opinia: Celina                                                       

Typ: Pozytywny

Data dodania: 2018-11-26 o 10:19

Polecam
Zgodność z opisem  
Czas wysyłki  
Obsługa klienta  
Koszt wysyłki 

 


 Opinia: Szymon                                                       

Typ: Pozytywny

Data dodania: 2019-01-27 o 23:05

Polecam

Zgodność z opisem  
Czas wysyłki  
Obsługa klienta  
Koszt wysyłki 

 


 


Kontakt

Firma "Feng-Luka"
ul. Robotnicza 3,
72-100 Goleniów
Masz Pytania? Zadzwoń:
tel. 91 418 32 99, 501 494 871
tel. kom. 508 35 48 67 (pon-sob. 9-18),
* POMAGAMY WAM OD 1997 ROKU *

Pliki cookie pozwalają nam oferować nasze usługi. Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z plików cookie.  Zgoda  


REGULAMIN       PROMOCJE       DOSTAWA      POLITYKA PRYWATNOŚCI      INFOLINIA 508 354 867 (pon-sob. 9-18) lub jiaogulan@jiaogulan.pl