Responsive image

Guggulu (Commiphora Mukul,syn.Commiphora wightii)

 

AROMATYCZNA ŻYWICA  

Guggul-Guggulu to wyjątkowa żywica dobywana z drzew rosnących głównie na południowych stokach Himalajów. Najczęściej można go spotkać w północnych Indiach ale występuje też w północnej Afryce i centralnej Azji. W Indiach i Pakistanie Guggulu uprawiane jest na szeroką skalę. Żywicę Commiphora wightii zbiera się z kory roślinnej poprzez gwintowanie. Posiada zapach podobny do Mirry dlatego stosuje się ją w kadzidłach i perfumach.Od wieków stosowany jest w medycynie ludowej krajów azjatyckich.

WŁAŚCIWOŚCI PROZDROWOTNE*

- cholesterol

 

DAWKOWANIE

Zażywamy 1 kapsułkę dwa razy dziennie po posiłkach. Stosowanie naturalnych produktów daje stopniowy ale długotrwały efekt. Przeciwwskazaniem jest ciąża i karmienie piersią. Długotrwałe zażywanie może powodować dolegliwości żołądkowe, należy unikać go także przy nadczynności tarczycy. Nie jest polecane zażywanie Guggulu z lekami obniżającymi poziom cholesterolu. Inne formy: proszek,kapsułki,herbaty,kadzidła,perfumy. Inne nazwy: Guggul,Gugal,Gugul,Shuddha Guggulu,Balsamowiec indyjski.

 

 

        
          Dieta            tutaj mozesz zamowic           Zobacz opinie o nas


 Więcej informacji o właściwościach tej rośliny można przeczytać w książce D.Frawley,V.Lad:"The Yoga of Herbs" lub na stronach  https://en.wikipedia.org/wiki/Commiphora_wightii

 

 * właściwości znajdujące się na liście oczekującej EFSA w marcu 2018'(EFSA - Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności)
 
 

 


Kontakt

Firma "Feng-Luka"
ul. Robotnicza 3,
72-100 Goleniów
Masz Pytania? Zadzwoń:
tel. 91 418 32 99, 501 494 871
tel. kom. 508 35 48 67 (pon-sob. 9-18),
* POMAGAMY WAM OD 1997 ROKU *

Google

Tylko w Jiaogulan.pl
Cookies allow us to offer our services. By using our services, you accept our use of cookies.  Accept  


REGULAMIN       PROMOCJE       DOSTAWA I PŁATNOŚCI      POLITYKA PRYWATNOŚCI      INFOLINIA 508 354 867 (pon-sob. 9-18) lub jiaogulan@jiaogulan.pl