Responsive image

Guggulu (Commiphora Mukul,syn.Commiphora wightii)

 

AROMATYCZNA ŻYWICA  

Guggul-Guggulu to wyjątkowa żywica dobywana z drzew rosnących głównie na południowych stokach Himalajów. Najczęściej można go spotkać w północnych Indiach ale występuje też w północnej Afryce i centralnej Azji. W Indiach i Pakistanie Guggulu uprawiane jest na szeroką skalę. Żywicę Commiphora wightii zbiera się z kory roślinnej poprzez gwintowanie. Posiada zapach podobny do Mirry dlatego stosuje się ją w kadzidłach i perfumach.Od wieków stosowany jest w medycynie ludowej krajów azjatyckich.

WŁAŚCIWOŚCI PROZDROWOTNE*

- cholesterol

 

DAWKOWANIE

Zażywamy 1 kapsułkę dwa razy dziennie po posiłkach. Stosowanie naturalnych produktów daje stopniowy ale długotrwały efekt. Przeciwwskazaniem jest ciąża i karmienie piersią. Długotrwałe zażywanie może powodować dolegliwości żołądkowe, należy unikać go także przy nadczynności tarczycy. Nie jest polecane zażywanie Guggulu z lekami obniżającymi poziom cholesterolu. Inne formy: proszek,kapsułki,herbaty,kadzidła,perfumy. Inne nazwy: Guggul,Gugal,Gugul,Shuddha Guggulu,Balsamowiec indyjski.

 

 

        
  Dieta     tutaj mozesz zamowic     Zobacz opinie o nas    


 Więcej informacji o właściwościach tej rośliny można przeczytać w książce D.Frawley,V.Lad:"The Yoga of Herbs" lub na stronach  Wikipedii.

 

 * właściwości znajdujące się na liście oczekującej EFSA (EFSA - Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności)
 
 

 


Kontakt

Firma "Feng-Luka"
ul. Robotnicza 3,
72-100 Goleniów
Masz Pytania? Zadzwoń:
tel. 91 418 32 99, 501 494 871
tel. kom. 508 35 48 67 (pon-sob. 9-18),
* POMAGAMY WAM OD 1997 ROKU *

Cookies allow us to offer our services. By using our services, you accept our use of cookies.  Accept  


REGULAMIN       PROMOCJE       DOSTAWA      POLITYKA PRYWATNOŚCI      SKLEP NA ALLEGRO      INFOLINIA 508 354 867 (pon-sob. 9-18) lub jiaogulan@jiaogulan.pl