Responsive image

Jiaogulan (Gynostemma Pentaphyllum)

 LIŚCIE I ŁODYGI Z GYNOSTEMMY (WILD) 

       

 

   

 

 

 

 

     Jiaogulan dziko rosnący jest wieloletnim pnączem liściastym, które rośnie w górach południowych Chin, Japonii i południowo-wschodniej Azji. Dodatkowo można spotkać go w Tajlandii gdzie uprawiany jest na szeroką skalę. Do produkcji używa się łodyg z domieszką liści (odmiany dzikie) lub samych liści (z upraw użytkowych). Jiaogulan porównywany jest do Żeń-szenia ze względu na znajdujące się w nim saponiny ale ma on ich w swoim składzie kilka razy więcej. Pierwsze wzmianki o stosowaniu Jiaogulanu w Chinach pochodzą z XVI wieku.

W swoim składzie zawiera saponiny trójterpenowe, gypenozydy (aktywne składniki cząsteczkowe podobne do saponin), sterole, flawonoidy, witaminy (B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, A, C, D i E), składniki mineralne (cynk, fosfor, magnez, mangan, selen, żelazo) i polisacharydy inaczej wielocukry lub cukry złożone (grupa węglowodanów). Jiaogulan sprzedawany jest formie dziko rosnących łodyg z domieszką liści o lekko gorzkim smaku. Można kupić tą roślinę z upraw ekologicznych(BIO) lub upraw tradycyjnych ale wtedy ma zupełnie inny smak - przeważnie słodki. Z Jiaogulanu produkuje się wiele produktów jak herbaty, papki, kapsułki, tabletki, sadzonki oraz nasiona.

Inne nazwy: Gynostemma królewska.

 

  POLECAMY PRODUKTY DZIKO ROSNĄCE(WILD) ORAZ EKOLOGICZNE(BIO)

Masz pytania dotyczące naszego produktu ? Zadzwoń tel. 501494871

ZAPRASZAMY DO SKLEPU


  Dieta     tutaj mozesz zamowic     

 

Inne zastosowanie, właściwości odżywcze, działanie, cechy produktu ziołowego, suplementu diety, preparatu naturalnego, herbaty, zioła, dawkowanie, sposób użycia, jak stosować proszek do jedzenia, liście i łodygi cięte, żywność, napar z proszku lub liści i łodyg ciętych, odwar, ekstrakt, cena, gdzie kupić, opinie, substancje i związki czynne, bez konserwantów i sztucznych barwników, Ajurweda i receptury ajurwedyjskie, dla wegan i wegetarian.

Literatura: informacja w dziale "Katalog"

 


Opinia: Bartek                                                        

Typ: Pozytywny

Data dodania: 2019-08-08 o 16:13

Polecam

Zgodność z opisem  
Czas wysyłki  
Obsługa klienta  
Koszt wysyłki 

  


Opinia: Tomek                                                       

Typ: Pozytywny

Data dodania: 2019-10-02 o 10:28

Polecam
Zgodność z opisem  
Czas wysyłki  
Obsługa klienta  
Koszt wysyłki 

 


Opinia: Marek                                                      

Typ: Pozytywny

Data dodania: 2019-12-06 o 11:13

Polecam 
Zgodność z opisem  
Czas wysyłki  
Obsługa klienta  
Koszt wysyłki 

 


 


Kontakt

Firma "Feng-Luka"
ul. Robotnicza 3,
72-100 Goleniów
Masz Pytania? Zadzwoń:
tel. 91 418 32 99, 501 494 871
tel. kom. 508 35 48 67 (pon-sob. 9-18),
* POMAGAMY WAM OD 1997 ROKU *

Pliki cookie pozwalają nam oferować nasze usługi. Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z plików cookie.  Zgoda  


REGULAMIN       PROMOCJE       DOSTAWA      POLITYKA PRYWATNOŚCI      INFOLINIA 508 354 867 (pon-sob. 9-18) lub jiaogulan@jiaogulan.pl