Responsive image

Jiaogulan(Gynostemma Pentaphyllum)

 

           WSZECHSTRONNIEJSZY OD ŻEŃ-SZENIA

     

       Jiaogulan dziko rosnący jest wieloletnim pnączem liściastym, które rośnie w górach południowych Chin, Japonii i południowo-wschodniej Azji oraz uprawiany jest w Tajlandii. Do produkcji używa się łodyg z domieszką liści. Jiaogulan porównywany jest do Żeń-szenia ale chińczycy twierdzą, że jest bardziej wszechstronny. Pierwsze wzmianki o stosowaniu Gynostemmy w Chinach pochodzą z XVI wieku. W swoim składzie zawiera saponiny trójterpenowe, gypenozydy(aktywne składniki cząsteczkowe), sterole i flawonoidy. Jiaogulan korzystnie wpływa na metabolizm oraz na układ sercowo-naczyniowy.

 WŁAŚCIWOŚCI PROZDROWOTNE*

- układ sercowo-naczyniowy

- zdrowy metabolizm

- zarządzanie apetytem

- immuno - środek modulujący z powodu gypenozydów (wspiera naturalną odporność organizmu)
 

DAWKOWANIE

1 gram surowca zalać 1 szklanką wrzącej wody i pozostawić pod przykryciem na 30 minut. Pić 3 x dziennie parząc za każdym razem świeży napar. Stosowanie naturalnych produktów daje stopniowy ale długotrwały efekt.

Przeciwwskazaniem jest ciąża i karmienie piersią. Nie jest zalecany dla osób poniżej 18 lat i po przeszczepach oraz przyjmującym leki i zioła zmniejszające krzepliwość krwi. Jiaogulan dostępny jest formie dziko rosnących łodyg z domieszką liści o lekko gorzkim smaku. Nie sprzedajemy tej rośliny z upraw ekologicznych,ponieważ ma inne działanie i inny smak - przeważnie słodki.
Inne formy: tabletki,kapsułki,herbaty,sadzonki,nasiona.
Inne nazwy: Gynostemma królewska.

 

 

 
                   Dieta            tutaj mozesz zamowic           Zobacz opinie o nas


 Więcej informacji na temat właściwości tej rośliny można przeczytać na stronach https://en.wikipedia.org/wiki/Gynostemma_pentaphyllum

 * właściwości znajdujące się na liście oczekującej EFSA w marcu 2018'(EFSA - Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności)
 

Kontakt

Firma "Feng-Luka"
ul. Robotnicza 3,
72-100 Goleniów
Masz Pytania? Zadzwoń:
tel. 91 418 32 99, 501 494 871
tel. kom. 508 35 48 67 (pon-sob. 9-18),
* POMAGAMY WAM OD 1997 ROKU *

Google

Tylko w Jiaogulan.pl
Cookies allow us to offer our services. By using our services, you accept our use of cookies.  Accept  


REGULAMIN       PROMOCJE       DOSTAWA I PŁATNOŚCI      POLITYKA PRYWATNOŚCI      INFOLINIA 508 354 867 (pon-sob. 9-18) lub jiaogulan@jiaogulan.pl