Responsive image

Jiaogulan(Gynostemma Pentaphyllum)

 

           WSZECHSTRONNIEJSZY OD ŻEŃ-SZENIA

     

       Jiaogulan dziko rosnący jest wieloletnim pnączem liściastym, które rośnie w górach południowych Chin, Japonii i południowo-wschodniej Azji oraz uprawiany jest w Tajlandii. Do produkcji używa się łodyg z domieszką liści. Jiaogulan porównywany jest do Żeń-szenia ale chińczycy twierdzą, że jest bardziej wszechstronny. Pierwsze wzmianki o stosowaniu Gynostemmy w Chinach pochodzą z XVI wieku. W swoim składzie zawiera saponiny trójterpenowe, gypenozydy(aktywne składniki cząsteczkowe), sterole i flawonoidy. Jiaogulan korzystnie wpływa na metabolizm oraz na układ sercowo-naczyniowy.

 WŁAŚCIWOŚCI PROZDROWOTNE*

- układ sercowo-naczyniowy

- zdrowy metabolizm

- zarządzanie apetytem

- immuno - środek modulujący z powodu gypenozydów (wspiera naturalną odporność organizmu)
 

DAWKOWANIE

1 gram surowca zalać 1 szklanką wrzącej wody i pozostawić pod przykryciem na 30 minut. Pić 3 x dziennie parząc za każdym razem świeży napar. Stosowanie naturalnych produktów daje stopniowy ale długotrwały efekt.

Przeciwwskazaniem jest ciąża i karmienie piersią. Nie jest zalecany dla osób poniżej 18 lat i po przeszczepach oraz przyjmującym leki i zioła zmniejszające krzepliwość krwi. Jiaogulan dostępny jest formie dziko rosnących łodyg z domieszką liści o lekko gorzkim smaku. Nie sprzedajemy tej rośliny z upraw ekologicznych ani upraw tradycyjnych, ponieważ ma inne działanie i inny smak - przeważnie słodki.
Inne formy: tabletki,kapsułki,herbaty,sadzonki,nasiona.
Inne nazwy: Gynostemma królewska.

 

 

 
  Dieta     tutaj mozesz zamowic     Zobacz opinie o nas    


Więcej informacji o właściwościach tej rośliny można przeczytać w książce Michaela Blumerta "Jiaogulan Chińskie zioło nieśmiertelności" oraz na stronach Wikipedii.

 * właściwości znajdujące się na liście oczekującej EFSA (EFSA - Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności)
 

Kontakt

Firma "Feng-Luka"
ul. Robotnicza 3,
72-100 Goleniów
Masz Pytania? Zadzwoń:
tel. 91 418 32 99, 501 494 871
tel. kom. 508 35 48 67 (pon-sob. 9-18),
* POMAGAMY WAM OD 1997 ROKU *

Cookies allow us to offer our services. By using our services, you accept our use of cookies.  Accept  


REGULAMIN       PROMOCJE       DOSTAWA      POLITYKA PRYWATNOŚCI      SKLEP NA ALLEGRO      INFOLINIA 508 354 867 (pon-sob. 9-18) lub jiaogulan@jiaogulan.pl