Responsive image

Jiaogulan (Gynostemma Pentaphyllum)

 

 

LIŚCIE I ŁODYGI Z GYNOSTEMMY (WILD) 

        Jiaogulan dziko rosnący jest wieloletnim pnączem liściastym, które rośnie w górach południowych Chin, Japonii i południowo-wschodniej Azji. Dodatkowo można spotkać go w Tajlandii gdzie uprawiany jest na szeroką skalę. Do produkcji używa się łodyg z domieszką liści (odmiany dzikie) lub samych liści (z upraw użytkowych). Jiaogulan porównywany jest do Żeń-szenia ze względu na znajdujące się w nim saponiny ale ma on ich w swoim składzie kilka razy więcej. Pierwsze wzmianki o stosowaniu Jiaogulanu w Chinach pochodzą z XVI wieku.

W swoim składzie zawiera saponiny trójterpenowe, gypenozydy (aktywne składniki cząsteczkowe podobne do saponin), sterole, flawonoidy, witaminy (B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, A, C, D i E), składniki mineralne (cynk, fosfor, magnez, mangan, selen, żelazo) i polisacharydy inaczej wielocukry lub cukry złożone (grupa węglowodanów). Jiaogulan sprzedawany jest formie dziko rosnących łodyg z domieszką liści o lekko gorzkim smaku. Można kupić tą roślinę z upraw ekologicznych(BIO) lub upraw tradycyjnych ale wtedy ma zupełnie inny smak - przeważnie słodki. Z Jiaogulanu produkuje się wiele produktów jak herbaty, papki, kapsułki, tabletki, sadzonki oraz nasiona.

Inne nazwy: Gynostemma królewska.

 

  POLECAMY PRODUKTY DZIKO ROSNĄCE(WILD) ORAZ EKOLOGICZNE(BIO)

Masz pytania dotyczące naszego produktu ? Zadzwoń tel. 501494871

ZAPRASZAMY DO SKLEPU


  Dieta     tutaj mozesz zamowic     Zobacz opinie o nas    

 

Inne zastosowanie, właściwości odżywcze, działanie, cechy produktu ziołowego, suplementu diety, preparatu naturalnego, herbaty, zioła, dawkowanie, sposób użycia, jak stosować proszek do jedzenia, liście i łodygi cięte, żywność, napar z proszku lub liści i łodyg ciętych, odwar, ekstrakt, cena, gdzie kupić, opinie, substancje i związki czynne, bez konserwantów i sztucznych barwników, Ajurweda i receptury ajurwedyjskie, dla wegan i wegetarian.

Literatura: informacja w dziale "Katalog"

 


Opinia: Darek                                                      

Typ: Pozytywny

Data dodania: 2019-02-28 o 13:49

Polecam 
Zgodność z opisem  
Czas wysyłki  
Obsługa klienta  
Koszt wysyłki 

 


  

 


Kontakt

Firma "Feng-Luka"
ul. Robotnicza 3,
72-100 Goleniów
Masz Pytania? Zadzwoń:
tel. 91 418 32 99, 501 494 871
tel. kom. 508 35 48 67 (pon-sob. 9-18),
* POMAGAMY WAM OD 1997 ROKU *

Pliki cookie pozwalają nam oferować nasze usługi. Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z plików cookie.  Zgoda  


REGULAMIN       PROMOCJE       DOSTAWA      POLITYKA PRYWATNOŚCI      INFOLINIA 508 354 867 (pon-sob. 9-18) lub jiaogulan@jiaogulan.pl